Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Warsztaty

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę (25 listopada) w naszym Przedszkolu odbędą się kolejne warsztaty na rzecz Hospicjum Onkologicznego zorganizowane w ramach akcji "Pola nadziei". Tym razem zapraszamy na zajęcia prowadzone metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Warsztaty są przeznaczone dla rodziców z dziećmi w wieku 3-6 lat. 

Założeniem metody W. Sherborne jest rozwijanie przez ruch przede wszystkim świadomości własnego ciała i sprawności ruchowej, świadomości przestrzeni i działania w niej, dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu, umiejętności dawania i brania. Metoda ta pozwala też na rozładowanie napięcia w sposób bezpieczny i akceptowalny społecznie. Praca w grupie stwarza wszystkim dzieciom szansę znalezienia się w różnorodnych relacjach z innymi osobami, uczy współpracy z rodzicem i grupą.

Zabawy metodą Ruchu Rozwijającego dają wiele radości i zadowolenia zarówno dzieciom, jak również ich rodzicom. Zajęcia prowadzone są w małych grupach (do 10 par), każde dziecko ćwiczy w parze z rodzicem/opiekunem. Kondycja fizyczna osób dorosłych uczestniczących w zajęciach nie ma decydującego znaczenia, są to ćwiczenia dla wszystkich.

Koszt warsztatów to 30 zł za parę (rodzic, dziecko). Całkowity dochód zostanie przekazany na Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

Warunki uczestnictwa w warsztatach:
- zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: sekretariat@szkrabki.pl. W mailu zwrotnym otrzymacie Państwo informacje na temat wpłaty, która jest warunkiem uczestnictwa w warsztatach,
- każdego z Uczestników obowiązuje strój sportowy (jest możliwość, aby przebrać się na miejscu),
- zajęcia potrwają 45-60 minut,
- rezerwacja miejsca i nieobecność na warsztatach skutkuje przekazaniem wpłaconej kwoty na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA - decyduje kolejność zgłoszeń 

Zobacz również

Nasza kadra

Agnieszka Wojtkowska-Paczóska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Agnieszka Wojtkowska-Paczóska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

W pracy nauczyciela najważniejsze jest dla mnie zapewnienia poczucia bezpieczeństwa oraz zdobycie zaufania moich podopiecznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie uczyć się od siebie nawzajem i wspólnie przeżywać smutki i radości.

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej ...