Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Charytatywny Kiermasz Świąteczny 2018

Szanowni Państwo,

kolejny Charytatywny Kiermasz Świąteczny za nami. To był wieczór pełen dobra, wspaniałych emocji i ciepła. Dziękujemy za ogrom pracy, który włożyliście Państwo w przygotowanie tegorocznego Kiermaszu, w takcie którego zbieraliśmy środki na operacyjne leczenie Zosi Stablewskiej. Po raz kolejny efekt Państwa zaangażowania przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!  Udało nam się zebrać ponad 40.000 zł! Kwota zostanie ponownie przeliczona w banku podczas przekazywania środków na konto Zosi.  


Dziękujemy za przepiękne wyroby rękodzielnicze, przepyszne ciasta i ciepłe dania, dekoracje i wspólnie spędzony czas.  Za kreatywność, zaangażowanie i chęci! Dziękujemy za przekazanie przedmiotów na aukcję i loterię, a także za szczodrość okazaną zarówno w trakcie zbiórki, jak i licytacji. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w liczeniu pieniędzy. Dziękujemy za życzliwość i gorące serca.  

Mamy nadzieję, że świąteczna atmosfera i wyjątkowy nastrój będą towarzyszyć Państwu przynajmniej do końca tego roku! :) Dobro jest w nas i chcemy się nim dzielić! :) 

Zachęcamy do przeczytania relacji z naszego Kiermaszu.

Oraz do obejrzenia zdjęć na naszym profilu na FB.

DZIĘKUJEMY! 

Kadra i Dyrekcja Zespołu Placówek Oświatowych Fundacji ETO 

Zobacz również

Nasza kadra

Magdalena Gniewosz - nauczyciel języka angielskiego

Magdalena Gniewosz - nauczyciel języka angielskiego

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.

Od zawsze marzyłam o pracy w przedszkolu i cieszę się, że obecnie mogę spełniać się w tym zawodzie. Praca z dziećmi, jak również nauczanie języka angielskiego jest moją ...