Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Śnieżka dla Mirka

W tym roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny Kadra Przedszkola „Szkrabki” przygotowała przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka”. Okazało się ono ogromnym sukcesem, więc już teraz planujemy kolejne występy! smiley

Serdecznie zapraszamy na przedstawienia, które odbędą się w Zespole Placówek Oświatowych Fundacji ETO 7 kwietnia (niedziela) o godzinie 10.00 (dedykowane dla Dzieci i Rodziców z naszego Przedszkola i Szkoły) i 12.00 (otwarte dla wszystkich zainteresowanych). Aby połączyć przyjemne z pożytecznym, przedstawienia będą miały charakter charytatywny. Chcemy włączyć się w zbiórkę prowadzoną na rzecz Mirka – syna Pana Wiktora i Pani Ireny, która jest nauczycielką w naszej Szkole.

Jeżeli chcecie Państwo obejrzeć przedstawienie, a tym samym razem z nami pomóc Mirkowi oraz jego Rodzicom, prosimy o wiadomość mailową na adres: a.schaitter@szkrabki.pl. Powinna ona zawierać wybraną godzinę spektaklu i deklarowaną liczbę osób. Po otrzymaniu potwierdzenia dotyczącego dostępności miejsc, będziemy Państwa prosili o dokonanie wpłaty za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/ujvn8s i przesłanie potwierdzenia.

Prosimy o wpłaty w wysokości co najmniej 30 zł (dziecko z opiekunem). Każda wyższa kwota jest bardzo mile widziana – pamiętajmy, że cel jest szczytny. heart

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zobacz również

Nasza kadra

Agnieszka Wojtkowska-Paczóska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Agnieszka Wojtkowska-Paczóska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

W pracy nauczyciela najważniejsze jest dla mnie zapewnienia poczucia bezpieczeństwa oraz zdobycie zaufania moich podopiecznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie uczyć się od siebie nawzajem i wspólnie przeżywać smutki i radości.

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej ...