Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Zaczytani

Drodzy Rodzice,

W tym roku nasze Przedszkole ponownie weźmie udział w ogólnopolskiej Wielkiej Zbiórce Książek organizowanej przez Zaczytanych (https://zaczytani.org/). Jak co roku zebrane książki przekażemy szpitalom, hospicjom, domom dziecka, domom pomocy, świetlicom wiejskim i środowiskowym i centrum aktywności lokalnej. Zbieramy książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wydane po 2000 roku – ważne, aby były w bardzo dobrym stanie, takie jakie przekazaliby Państwo bliskim w potrzebie.

Kartony oznaczone sówką (logiem zaczytanych) będą znajdowały się przy głównym wejściu do Przedszkola oraz na I piętrze przy schodach. Książki zbieramy do 26 maja.

Ewentualne pytania prosimy kierować do wychowawców grup lub do koordynatora akcji p. Anny Stefaniak (wychowawczyni grupy Limonek) a.stefaniak@szkrabki.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Zobacz również

Nasza kadra

Katarzyna Kamola - logopeda

Katarzyna Kamola - logopeda

Najważniejsze w pracy z dziećmi jest dla mnie zbudowanie ciepłej i pozytywnej relacji, atmosfery bezpieczeństwa, zaufania i zrozumienia, która sprzyja nabywaniu i rozwijaniu nowych umiejętności, a także indywidualne podejście do każdego z moich wyjątkowych podopiecznych ...