Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Odznaka Jakości

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie zerówek brali udział w międzynarodowym projekcie z języka angielskiego pt. 7 notes to English. Projekt realizowany był na platformie eTwinning, a jego głównym celem była wspólna nauka języka angielskiego oraz nawiązanie kontaktu z rówieśnikami z zagranicy. W trakcie projektu uczniowie z pomocą nauczyciela wykonywali różne zadania w języku angielskim, np. nagranie filmu powitalnego, wykonanie kartek wielkanocnych i wysłanie ich pocztą do szkół partnerskich, nauka i nagrywanie piosenek w języku angielskim oraz rysowanie ilustracji do wybranych piosenek nagranych przez szkoły partnerskie. Zrealizowane zadania były udostępniane w formie krótkich filmów lub zdjęć uczestniczącym w projekcie szkołom i przedszkolom. Dzięki projektowi dzieci poszerzyły swoją wiedzę z języka angielskiego i poszerzyły swoje horyzonty obserwując rówieśników z innych państw.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że za ten projekt nauczycielka języka angielskiego – Magdalena Radosiewicz oraz uczniowie z klas zerowych otrzymali Odznakę Jakości.

Zobacz również

Nasza kadra

Natalia Malarowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Natalia Malarowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego oraz Studia Podyplomowe z Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Kwalifikacji Nauczycielskich w Warszawie. Moje szczególne zainteresowania obejmują: sport (softball, joga, wspinaczka), muzyka, języki oraz zdrowy tryb życia. Uważam ...