Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Dzień Otwarty w Przedszkolu Szkrabki

Drodzy Rodzice!

Prowadzimy obecnie nabór do grup 3-latków oraz 2,5-latków. Wszystkich zainteresowanych ofertą naszego Przedszkola zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY w sobotę 14 MARCA w godzinach 10:00 – 12:00.

Spotkanie z nami da Państwu możliwość zapoznania się z ofertą naszego Przedszkola, zobaczenia infrastruktury przedszkolnej oraz poznania części Kadry Pedagogicznej Przedszkola, która w przyszłym roku prowadzić będzie grupę 3-latków oraz 2,5-latków.

Na dzieci czekać będą kąciki zabaw przygotowane przez Kadrę Przedszkola.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności kontaktując się z Sekretariatem Przedszkola mailowo: sekretariat@szkrabki.pl lub telefonicznie: 511398468. Bardzo ułatwi nam to organizację spotkania! Z góry dziękujemy i zapraszamy!

Zobacz również

Nasza kadra

Paula Czarnecka – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Paula Czarnecka – nauczyciel wychowania przedszkolnego

"Wszystkiego, co naprawdę warto wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu". Tymi słowami filozofa Roberta Fulghuma kieruję się w swojej pracy zawodowej. Dzieci są dla mnie bardzo ważne. Wierzę, że zapewnienie im bezpieczeństwa we wczesnym etapie nauczania jest ...