Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Anna Jaworska - asystent nauczyciela

Kadra

Uważam, że w pracy z Dziećmi najważniejsze jest zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa oraz przestrzeni w której mogą się rozwijać. Każde Dziecko jest wyjatkowe i nosi w sobie przeróżne talenty, a naszą rolą jest je dostrzegać i pomagać doskonalić.  

Dzieci są niesamowite, ich energia, ciekawość, pomysłowość, otwartość, sposób w jaki wyrażają swoje emocje, nie przestaje mnie zadziwiać. Towarzyszenie naszym Szkrabkom każdego dnia, w radościach, smutkach, zwycięstwach i porażkach jest dla mnie bardzo inspirujące i sprawia mi niesamowitą przyjemność. Jestem ogromną fanką wychowania przez sztukę, które to otwiera głowę, oczy i serce, wspomagając tym rozwoj w każdym obszarze. Sama wciąż uczę się dostrzegać piękno w codzienności, i jest dla mnie wielką radością, że w tym procesie uczestniczą wraz ze mną Dzieci i przede wszystkim to one są dla mnie największą inspiracją. 

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Natalia Malarowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Natalia Malarowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego oraz Studia Podyplomowe z Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Kwalifikacji Nauczycielskich w Warszawie. Moje szczególne zainteresowania obejmują: sport (softball, joga, wspinaczka), muzyka, języki oraz zdrowy tryb życia. Uważam ...