Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Anna Jaworska - asystent nauczyciela

Kadra

Uważam, że w pracy z Dziećmi najważniejsze jest zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa oraz przestrzeni w której mogą się rozwijać. Każde Dziecko jest wyjatkowe i nosi w sobie przeróżne talenty, a naszą rolą jest je dostrzegać i pomagać doskonalić.  

Dzieci są niesamowite, ich energia, ciekawość, pomysłowość, otwartość, sposób w jaki wyrażają swoje emocje, nie przestaje mnie zadziwiać. Towarzyszenie naszym Szkrabkom każdego dnia, w radościach, smutkach, zwycięstwach i porażkach jest dla mnie bardzo inspirujące i sprawia mi niesamowitą przyjemność. Jestem ogromną fanką wychowania przez sztukę, które to otwiera głowę, oczy i serce, wspomagając tym rozwoj w każdym obszarze. Sama wciąż uczę się dostrzegać piękno w codzienności, i jest dla mnie wielką radością, że w tym procesie uczestniczą wraz ze mną Dzieci i przede wszystkim to one są dla mnie największą inspiracją. 

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Katarzyna Dramińska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Katarzyna Dramińska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Każdego dnia staram się towarzyszyć dzieciom i wspierać je w przeżywaniu emocji, pokonywaniu trudności i dążeniu do samodzielności. W mojej grupie dużo się przytulamy, śmiejemy i śpiewamy, by w wesołej i domowej atmosferze badać wszystko to, co ...