Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Anna Kopaniak – pedagog

Kadra

Aktualnie na urlopie macierzyńskim.

Szkrabkowym rodzicom staram się przekazywać wszystko to, co przeczytałam w bardzo mądrych psychologicznych i pedagogicznych książkach. Dzieciom staram się pomagać pokonywać ich trudności i jak najtrafniej opowiadać o funkcjonowaniu świata. Wspólnie z nauczycielami i dyrekcją staram się sprawiać, aby nasze przedszkole było miejscem przyjaznym i rozwijającym.

Jednak w mojej pracy dużo więcej dostaję w zamian. Każdego dnia uczę się czegoś nowego, w szczególności od dzieci. Dziwić się, zachwycać, cieszyć całym sobą, nie dbać o konwenanse, nie martwić na zapas. Często łapię się na tym, że patrzę na świat ich oczami. Czasem trochę naiwnie, czasem niezbyt rozsądnie, ale... nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną :)

 

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Agnieszka Bednarkiewicz-Sowińska – dyrektor zespołu placówek oświatowych

Agnieszka Bednarkiewicz-Sowińska – dyrektor zespołu placówek oświatowych

Prezes Zarządu Fundacji „Ewangelickie Towarzystwo Oświatowe”. Absolwentka Wydziału Rolniczego SGGW, w ramach studiów podyplomowych ukończyła Pedagogikę, Informatykę dla nauczycieli, Matematykę, Przygotowanie kadry do prowadzenia kształcenia na odległość (e-learning), oraz Zarządzanie Oświatą na UW. Pracowała jako ...