Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Elwira Wolska - gimnastyka, zumba

Kadra

Pasjonatka tańca i wulkan energii.

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością TANIEC, instruktor ZUMBA Fitness, Zumba Kids i Zumba Kids Jr., animator czasu wolnego. Absolwentka AWF Warszawa ze specjalizacją Fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych, zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.

Elwira od kilku lat zasila Olosportowe szeregi. Zimą na alpejskich stokach w rytm ZUMBY rozgrzewa naszych małych narciarzy i ich rodziców, zaś na letnich wyjazdach prowadzi grupę taneczną i porywa do tanecznego szaleństwa na hawajskim party. Elwira jest przemiła i energiczna, dzieci ją uwielbiają. W różnorodny sposób przekazuje wiedzę, pomaga kształcić umiejętności taneczne, poczucie rytmu i koordynację ruchową, motywuje swoich podopiecznych i uczy pracy w zespole.

Elwira poprowadzi zajęcia gimnastyki ogólnorozwojowej z elementami korektywy oraz zajęcia Zumba Kids.

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Katarzyna Piotrowska - asystent nauczyciela

Katarzyna Piotrowska - asystent nauczyciela

Studia licencjackie ukończyłam na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - kierunek Pedagogika Specjalna (specjalność Resocjalizacja z profilaktyką rodzinną). Studia magisterskie odbyłam na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji (kierunek Kryminologia). Praca pedagogiczna z ...