Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Ewa Staromłyńska - nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel gimnastyki

Kadra

Z wykształcenia jestem nauczycielem oraz fizjoterapeutą. Duże doświadczenie zdobyłam podczas pięcioletniej pracy z dziećmi, jako nauczyciel w przedszkolu. W poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie jestem fizjoterapeutą, rozwijam swój warsztat, wspierając rozwój ruchowy dzieci z różnymi zaburzeniami. 

Pracując z dziećmi inspiruję się Metodą Ruchu Rozwijającego W.Sherborne, zabawami korekcyjnymi opracowanymi przez dr S. Owczarka. Wykorzystuję również elementy terapii SI. Według mnie aktywności te zaspokajają rozwój ruchowy dzieci w wieku przedszkolnym. 

Codzienna praca z dziećmi napędza mnie do działania oraz daje poczucie spełnienia zawodowego. Wychodzę z założenia, że każde dziecko jest piękne i ważne, a jasne zasady współpracy i wzajemny szacunek to recepta na wspaniałą zabawę.

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Maria Bursche – nauczyciel i metodyk języka angielskiego

Maria Bursche – nauczyciel i metodyk języka angielskiego

Zajęcia z dziećmi pobudzają moją kreatywność oraz dają mi ogromną satysfakcję – nic nie cieszy tak, jak pozytywne reakcje uczniów na to, co dla nich przygotowuję. A, jak wszyscy wiemy, dzieci zawsze są szczere. W ...