Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Ewa Staromłyńska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kadra

Odkąd sięgam pamięcią zawsze uwielbiałam pracę z dziećmi. Czas spędzany z nimi jest dla mnie nieustanną inspiracją – uczy, dając jednocześnie ogromną satysfakcję i radość. Studia pedagogiczne pozwoliły mi zgłębić wiedzę na temat psychiki dzieci oraz ukazały wiele metod ułatwiających poszerzanie i przyswajanie umiejętności. Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie o specjalności Pedagogika Wczesnoszkolna oraz module Pedagogika Resocjalizacyjna. Pragnąc poszerzać swoją wiedzę, rozpoczęłam studia w Wyższej Szkole Mazowieckiej na kierunku fizjoterapia.

Jako nauczyciel staram się by dzieci wyniosły z przedszkola nie tylko wiedzę oraz pasję, lecz także nawyk trzymania poprawnej postawy. Rozwój fizyczny i psychiczny to zespół naczyń połączonych. Ćwicząc nasze ciało ćwiczymy nasz umysł! Ma to ogromne znaczenie w edukacji przedszkolnej. Jeśli w początkowym okresie rozwoju nauczymy dzieci poprawnych nawyków, będą one towarzyszyły im przez wiele kolejnych lat, a niekiedy przez całe życie. Wdrażanie dzieci w dorosłe życie to ogromna odpowiedzialność. W przedszkolu dzieci poznają otaczający je świat, uczą się samodzielności i współpracy z innymi ludźmi. Jestem szczęśliwa, że mogę towarzyszyć im w tej jakże ekscytującej, a niekiedy zaskakującej drodze.

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Małgorzata Kwiatkowska – członek Zarządu Fundacji ETO

Małgorzata Kwiatkowska – członek Zarządu Fundacji ETO

Aktualnie na urlopie macierzyńskim.

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagog społeczny. Wiele lat spędziła poza Polską – mieszkała w Etiopii, Belgii i Holandii, stykając się z różnymi kręgami kulturowymi i systemami ...