Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Joanna Kowalczyk - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kadra

W dzieciach fascynuje mnie ich pomysłowość, brak schematycznego myślenia oraz to, że w odróżnieniu od dorosłych, nie uznają żadnego działania za głupie, dzięki czemu robią to, co sprawia im prawdziwą radość. 

Podczas pracy staram się nawiązać indywidualną relację z każdym dzieckiem i nauczyć się mówić jego własnym językiem – niekiedy ten język to strojenie min, innym razem mierzwienie włosów. Czasem jest to słuchanie o tym, czego dziecko się właśnie nauczyło, jak jazda na rowerze z dwoma kółkami. Myślę, że poznam jeszcze wiele takich języków.

Po pracy lubię jeździć na rowerze, spotykać się ze znajomymi, chodzić na długie spacery, nie pogardzę też książką z wciągającą fabuła. Bardzo ważna jest dla mnie muzyka – śpiewam w chórze oraz mam nadzieję, że uda mi się powrócić na salę taneczną.

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Aleksandra Kowalska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Aleksandra Kowalska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

W dzieciństwie moje koleżanki marzyły o karierze piosenkarek czy aktorek. Ja odkąd pamiętam - chciałam zostać nauczycielką. Spełniłam swoje marzenie i mam to szczęście, że teraz stanowi codzienną pracę. Staram się przede wszystkim nawiązać serdeczny kontakt z ...