Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Joanna Kowalczyk - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kadra

U mnie następnym etapem po „jak będę duża to zostanę aktorką/piosenkarką/modelką” było „chcę pracować w przedszkolu”. Temu marzeniu pozostałam wierna. Pociągnęło to za sobą konsekwencje w postaci studiów z zakresu Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz Edukacji integracyjnej i włączającej.

W dzieciach fascynuje mnie ich pomysłowość i to, że nie ma u nich myśli „nie zrobię tego, bo to głupie”, która nas – dorosłych, często powstrzymuje przed robieniem tego, co naprawdę sprawiłoby nam radość.

W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, chodzić na długie spacery (najlepiej po górach), ale nie pogardzę też dobrą książką. Bardzo ważna jest dla mnie muzyka, toteż śpiewam w chórze, a do niedawna tańczyłam salsę oraz zumbę i liczę, że uda mi się do tego powrócić.

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Ewa Staromłyńska - nauczyciel gimnastyki

Ewa Staromłyńska - nauczyciel gimnastyki

Z wykształcenia jestem nauczycielem oraz fizjoterapeutą. Duże doświadczenie zdobyłam podczas pięcioletniej pracy z dziećmi, jako nauczyciel w przedszkolu. W poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie jestem fizjoterapeutą, rozwijam swój warsztat, wspierając rozwój ruchowy dzieci z różnymi zaburzeniami.