Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Katarzyna Kamola - logopeda

Kadra

Najważniejsze w pracy z dziećmi jest dla mnie zbudowanie ciepłej i pozytywnej relacji, atmosfery bezpieczeństwa, zaufania i zrozumienia, która sprzyja nabywaniu i rozwijaniu nowych umiejętności, a także indywidualne podejście do każdego z moich wyjątkowych podopiecznych.

Prowadzenie zajęć z dziećmi to dla mnie pasja i wielka przygoda. Codziennie czekają na mnie nowe wyzwania, zaskakujące sytuacje i pomysły przedszkolaków, dzięki którym moja praca nigdy nie stanie się monotonna. Na zajęciach gramy w gry planszowe i zręcznościowe, rysujemy jednorożce, lepimy z plasteliny bałwany, karmimy pingwiny, wymyślamy języki ufoludków, robimy pieczątki i dużo się śmiejemy. Wybór aktywności ogranicza jedynie nasza wyobraźnia, a tej przedszkolakom z pewnością nie brakuje. Najwspanialszą nagrodą, która dostarcza mi mnóstwo energii do działania jest uśmiech na buziach dzieci po zakończonych zajęciach.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Logopedia Ogólna i Kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia licencjackie na Wydziale Pedagogicznym UW na specjalizacji pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Bardzo chcę się dalej rozwijać i kształcić, zgłębiać wiedzę na kolejnych studiach i kursach.

Prywatnie jestem fanką gier planszowych, podróży i muzyki – słuchawki to podstawowy element wyposażenia mojej torebki. Uwielbiam też jeździć rowerem i relaksować się w ciszy na mazurskich spływach kajakowych.

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Anna Oreszczuk - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Anna Oreszczuk - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Przebywanie wśród dzieci sprawia mi nieustannie mnóstwo radości. Obcując z najmłodszymi staram się zawsze patrzeć na świat ich oczami, by lepiej rozumieć i przeżywać z nimi wszystkie smutki i radości. Cieszą mnie i napawają dumą ...