Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Magdalena Gniewosz - nauczyciel języka angielskiego

Kadra

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.

Od zawsze marzyłam o pracy w przedszkolu i cieszę się, że obecnie mogę spełniać się w tym zawodzie. Praca z dziećmi, jak również nauczanie języka angielskiego jest moją pasją i daje mi dużo satysfakcji. Uwielbiam pracować z przedszkolakami ze względu na ich energię, radość życia i wdzięczność za poświęcany im czas. Praca ta niezwykle pobudza kreatywność, uczy cierpliwości i cieszenia się z małych sukcesów.

W swojej pracy staram się więc być bardzo kreatywna. Przygotowuję zajęcia zawierające wiele różnych aktywności zachęcających dzieci do nauki. W przedszkolu, oprócz prowadzenia zajęć z języka angielskiego angażuję się w różne dodatkowe przedsięwzięcia. Razem z dziećmi bierzemy udział w konkursach językowych oraz w międzynarodowych projektach. Moim zdaniem zdrowa rywalizacja i obserwacja rówieśników z innych przedszkoli, a nawet z innych państw pomaga rozwijać umiejętności dzieci i jest dobrą motywacją do nauki języka angielskiego.

W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki klasycznej i jazzowej oraz podróżować po świecie.

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Michalina Borkowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Michalina Borkowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Spędzanie czasu z dziećmi daje mi mnóstwo uśmiechu każdego dnia. Uwielbiam dziecięcą naturalność i niczym nieskrępowaną radość. Ich błysk w oczach i ciekawość otaczającym światem. Dlatego w pracy z najmłodszymi staram się rozwijać i pielęgnować ...