Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Magdalena Gniewosz - nauczyciel języka angielskiego

Kadra

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego do nauczania języka angielskiego ukończonych w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

Od zawsze marzyłam o pracy w przedszkolu i cieszę się, że obecnie mogę spełniać się w tym zawodzie. Praca z dziećmi, jak również nauczanie języka angielskiego jest moją pasją i daje mi dużo satysfakcji.

W swojej pracy staram się więc być bardzo kreatywna. Przygotowuję zajęcia zawierające wiele różnych aktywności zachęcających dzieci do nauki. W przedszkolu, oprócz prowadzenia zajęć z języka angielskiego angażuję się w różne dodatkowe przedsięwzięcia. Razem z dziećmi bierzemy udział w konkursach językowych oraz w międzynarodowych projektach. Moim zdaniem zdrowa rywalizacja i obserwacja rówieśników z innych przedszkoli, a nawet z innych państw pomaga rozwijać umiejętności dzieci i jest dobrą motywacją do nauki języka angielskiego.

W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki klasycznej i jazzowej oraz podróżować po świecie.

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Katarzyna Benza - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Katarzyna Benza - nauczyciel wychowania przedszkolnego

„Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi działać - a zrozumiem i rozwinę skrzydła”. Podążając za myślą Konfucjusza codziennie dokładam wszelkich starań, aby odkrywać dziecięce potencjały i umożliwiać im wszechstronny, harmonijny rozwój. Razem ...