Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Monika Otłowska - nauczyciel języka angielskiego

Kadra

Ukończyłam studia licencjackie o specjalności nauczanie języka angielskiego w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Ostrołęce oraz studia magisterskie na kierunku filologia angielska w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Praca w zawodzie nauczyciela języka angielskiego sprawia mi ogromną satysfakcję oraz stanowi cenne źródło inspiracji. W pracy z dziećmi staram się aby nauka języka angielskiego, stała się wspaniałą przygodą i zabawą, już od pierwszego spotkania. Nieodłącznym elementem moich zajęć jest ruch oraz różnego rodzaju gry i zabawy, które nie tylko urozmaicają lekcje ale również w interesujący i łatwy sposób umożliwiają dzieciom przyswajanie nowego słownictwa.

Wierzę w to, iż zabawa oraz fizyczna aktywność jest najlepszą formą nauki języka obcego. Dlatego też mojej pracy przyświeca motto: "They think they are playing, while we know they are learning.".

Przyjazna atmosfera oraz poczucie bezpieczeństwa są niezwykle istotnymi elementami skuteczności nauczania. Dlatego właśnie podczas zajęć z języka angielskiego, zachęcam dzieci, aby uczyły się uprzejmego zwracania się do innych, pomagania sobie i słuchania się nawzajem.

Jestem osobą otwartą i chętnie włączam się do zabawy wraz z dziećmi. Cenię w dzieciach spontaniczność, szczerość, entuzjazm oraz radość z małych i dużych sukcesów. Ich niezmierzone pokłady energii oraz naturalna ciekawość świata, motywuje mnie do rozwijania się i szukania kreatywnych form pracy.

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Katarzyna Benza - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Katarzyna Benza - nauczyciel wychowania przedszkolnego

„Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi działać - a zrozumiem i rozwinę skrzydła”. Podążając za myślą Konfucjusza codziennie dokładam wszelkich starań, aby odkrywać dziecięce potencjały i umożliwiać im wszechstronny, harmonijny rozwój. Razem ...