Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Paulina Mazurek - nauczyciel wspomagający

Kadra

Z wykształcenia i pasji jestem pedagogiem specjalnym. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując jako nauczyciel wspomagający w przedszkolach i szkołach podstawowych. 

W pracy z dziećmi ważne jest dla mnie budowanie relacji opartych na bezpieczeństwie i zrozumieniu. Dążę do tego, aby uczeń borykając się z sytuacją trudną, z którą sam nie jest w stanie sobie poradzić, nie miał oporów przed przyjściem z tym do mnie. W pracy z dzieckiem ważne jest dla mnie zrozumienie jego emocji i jego perspektywy. Ufam, że dzięki dialogowi, cierpliwości i spokojowi jesteśmy więcej zdziałać, co zaprocentuje w późniejszych relacjach, jakie budować będzie młody człowiek. Ponadto uważam, że poczucie humoru i uśmiech burzy nie jeden mur. 

Kwalifikacje zdobyłam kształcąc na studiach magisterskich: Pedagogika specjalna ze specjalnością oligofrenopedagogika, a także podczas studiów podyplomowych: Diagnoza i terapia osób z autyzmem. Nie ustaję w doskonaleniu swojego warsztatu pracy oraz pogłębianiu wiedzy uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

W wolnych chwilach, o ile nie jeżdżę rowerem, zaczytuję się w książkach Mroza, Kinga, Nesbo i innych pisarzach kryminalnych. Kocham muzykę rockową/ metalową lat 80.-90. Uwielbiam chodzić na koncerty i czerpać z nich energię.

POPRZEDNIA STRONA

 

Zobacz również

Nasza kadra

Paulina Kurzawińska - psycholog

Paulina Kurzawińska - psycholog

Uwielbiam dziecięcą szczerość w okazywaniu emocji i spontaniczną zabawę, która w pełni  obrazuje naturę przedszkolaka. Podczas zajęć z dziećmi staram się zapewnić im przestrzeń na bycie sobą oraz poznaję ich zasoby, które stają się fundamentem ...