Czas na podsumowanie projektu „Rowerowy Czerwiec”!

Wszystko, co rowerowe, szybko się kończy… Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zainteresowania naszym projektem, wykazanymi chęciami, kreatywnością i zapałem dzieci oraz nieocenionym wsparciem ze strony rodziców – dziękujemy!

Każde wykonane wyzwanie oraz zadanie w ramach rowerowej gry miejskiej cieszyło nas niezmiernie, w szczególności uśmiechy i nastawienie naszych przedszkolaków – jesteście niesamowici.

Rowerowy Czerwiec to projekt, który ma zapoznawać dzieci z ideą zrównoważonego transportu, przekazywać wiedzę oraz uczyć poprzez zabawę. Mamy nadzieję, że poprzez nasze działania zwiększamy świadomość dzieci na temat ekologicznego stylu życia.

Szablon roweru został wypełniony kolorowymi kropkami, z których każda oznacza pojedynczy przejazd rowerem lub hulajnogą do przedszkola. Cel został osiągnięty. Brawo!

Gratulujemy wszystkim dzieciom, a w szczególności naszym mistrzyniom, które wykazały się widocznym zaangażowaniem i motywacją.

Niedźwiedź wyrusza w kolejną trasę, w poszukiwaniu pomysłów na następne wyzwania. Ponoć tym razem ma zamienić hulajnogę na wrotki. A my szepniemy, że jutro rano pojawi się tutaj rowerowa niespodzianka – obserwujcie nas!