Szkrabki youtube Szkrabki google plus

Aktualności

Certyfikat "Chronimy Dzieci"

Certyfikat "Chronimy Dzieci"

Jest nam bardzo miło poinformować, że otrzymaliśmy certyfikat "Chronimy Dzieci", realizując politykę ochrony dzieci przed przemocą i spełniając określone standardy! 😊 Chronimy Dzieci! 

Odznaka Jakości

Odznaka Jakości

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie zerówek brali udział w międzynarodowym projekcie z języka angielskiego pt. 7 notes to English. Projekt realizowany był na platformie eTwinning, a jego głównym celem była wspólna nauka języka angielskiego oraz nawiązanie kontaktu z rówieśnikami z zagranicy. 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że za ten projekt nauczycielka języka angielskiego – Magdalena Radosiewicz oraz uczniowie z klas zerowych otrzymali Odznakę Jakości.

Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne

Szanowni Państwo,

w związku rozpoczętą rekrutacją serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, dotyczące organizacji naszych młodszych grup przedszkolnych: 2,5-, 3-, 4- i 5-latków. Opowiemy Państwu o tym, jak pracujemy i jak planujemy kolejny rok przedszkolny. Będzie też możliwość obejrzenia sal przedszkolnych. 

Spotkanie odbędzie się 26 lutego (środa) o godzinie 18:00 w klasie 0C (parter). Ze względów organizacyjnych, prosimy o korzystanie z wejścia do Przedszkola, znajdującego się przy placu zabaw (należy przejść wzdłuż budynku, do końca i za bramą skręcić w prawo).

Prosimy o potwierdzenie przybycia: sekretariat@szkrabki.pl

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce Rekrutacja

  • Strona 1 z 27
  • »

Zobacz również

Nasza kadra

Magdalena Radosiewicz - nauczyciel języka angielskiego

Magdalena Radosiewicz - nauczyciel języka angielskiego

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego do nauczania języka angielskiego ukończonych w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

Od zawsze marzyłam o pracy ...